Strona główna
Biznes i Finanse
Tutaj jesteś

Zbieraj punkty PAYBACK!

29 września 2022 Zbieraj punkty PAYBACK

Programy lojalnościowe to rozwiązanie, które ma na celu nagradzanie lojalnych klientów. Obecnie największym multipartnerskim programem bonusowym w Polsce jest PAYBACK, z którego korzysta aż 8,4 miliona Polaków.

Dzięki niemu wszystkie Twoje zakupy u jednego z 400 partnerów są nagradzane punktami, które możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dzięki temu część pieniędzy, które wydajesz na codziennych zakupach, wraca do Ciebie w postaci kart podarunkowych lub przydatnych przedmiotów. To naprawdę bardzo korzystne rozwiązanie, które pozwala oszczędzać, bez zmiany swoich nawyków.

Jak zbierać punkty PAYBACK w Kauflandzie?

Sieć hipermarketów Kaufland również jest jednym z partnerów programu lojalnościowego PAYBACK. Oznacza to, że za każdy zakup w sklepie otrzymasz punkty na swoją kartę. Aby ją uzyskać udaj się do punktu informacyjnego Kaufland, możesz ją także zamówić z dostawą do domu przez dedykowaną aplikację PAYBACK lub witrynę internetową. 

Kolejnym krokiem jest rejestracja karty, możesz zrobić to online lub stacjonarnie, w markecie. Więcej informacji o procesie rejestracyjnym znajdziesz na: https://www.kaufland.pl/payback.html. Kiedy zakończysz proces rejestracji, możesz także pobrać wygodną aplikację PAYBACK, dzięki której już nigdy nie będziesz musiał nosić plastikowej karty i zbierzesz swoje punkty jeszcze łatwiej! Będziesz także szybciej oszczędzał i punktował.

Jak działa karta PAYBACK?

Punkty PAYBACK zbierasz podczas wszystkich zakupów w sklepach partnerów. Aktualnie za każde wydane 3 zł, otrzymujesz 1 punkt. W aplikacji i na paragonach sieci Kaufland, możesz jednak znaleźć specjalne kupony, dzięki którym otrzymasz więcej punktów za niektóre zakupy.

Posiadacze karty mogą także korzystać ze specjalnych promocji, które są niedostępne dla niezarejestrowanych użytkowników. Gdy już uzbierasz 100 punktów, możesz zacząć je na nagrody rzeczowe, wśród których znajdują się min. sprzęty elektroniczne, AGD, biżuteria i karty podarunkowe do sklepów. Oferta jest naprawdę różnorodna, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Program lojalnościowy PAYBACK to świetna możliwość dla wszystkich, którzy robią zakupy w sieciach partnerskich lub chcieliby odzyskiwać część kosztów, generowanych przez codzienne wydatki, takie jak: tankowanie auta, zakupy spożywcze czy wyjścia do kina. Pobranie aplikacji i zarejestrowanie karty to naprawdę szybki proces, dzięki któremu zaoszczędzimy dużo pieniędzy i poprawimy stan domowego budżetu w łatwy sposób.

Redakcja crystalcity.pl

Zespół miłośników lifestyle, domu i biznesu. Dzielimy się wszystkim tym, co nas interesuje: przepisami, poradami modowymi, inspiracjami na wystrój domu oraz informacjami ze świata biznesu i finansów.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

konwój gotówki
leasing Audi A5
rodzaje faktoringu

Jakie są rodzaje faktoringu?

24 listopada 2022

Jesteś zainteresowany reklamą?